Öz Hicret Şekerleme Ürünlerimiz

1980 yılında üretim hayatına başlamış olan firmamız, ilk günden itibaren çizgisini değiştirmeden bakır kazanlarda,
kaliteli hammadde ve özverili üretim anlayışıyla tüm misafir ve dostlarımıza
tadı damaklarında kalan deneyimler yaşatmanın verdiği gururla yoluna devam etmektedir...

1980 yılından beri hayatı tatlandırıyoruz.

Neden Öz Hicret Şekerleme

01

Teknoloji

İnovasyon ve sürdürülebilir teknoloji yaklaşımı

02

Üretim Gücü

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarında tedarik ve üretim gücü

03

Doğru Hammadde

En iyi ve en doğru hammadde seçimi

04

Sağlıklı Üretim

Sağlıklı ve güvenilir üretim

Öz Hicret Şekerleme Blog

Sağlıklı Atıştırmalıklar

Geniş kategori ağı ile şekerleme, çikolata, lokum gibi pek çok ürünü en kaliteli ve taze hali ile tüketiciye ulaştırıyoruz.

Şekerleme Çeşitlerimiz

Hicret Şekerleme markası altında tüketici ile buluşturulan şekerleme çeşitleri farklı avantajlarla pek çok farklı kategoride geniş bir ürün ağına sahiptir.

Türk mutfağında çok önemli yer tutan lezzetler tarihçelerine uygun olacak şekilde günümüz teknolojik imkanları kullanılarak hijyenik ortamlarda üretilmektedir.

Sevdikleriniz için özenle hazırlandı

Doğum günleri, yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, bayramlar, kız isteme ve söz gibi merasimler, evlilik ve sünnet düğünleri gibi pek çok özel gün için farklı konseptlerle hazırlanmış birçok ürün Selimzade.com’da…

Özel günlerde sevdikleriniz hatırlamak ve o günleri daha tatlı hale getirmek sizin elinizde. Çeşitli kategorilerde bulabileceğiniz ürünlerle hemen sipariş vererek hediyenizi kendiniz yaratabilirsiniz

Kültürümüzü yansıtan önemli bir motif, Türk Lokumu

Türk lokumu bizim Lokum çeşitlerinden en önemli lezzetlerden biridir. Sadece bir tatlı değil aynı zamanda kültürümüzü yansıtan en önemli motiflerden biridir.

Bu önemin farkında olan Hicret Şekerleme, ürettiği lokum çeşitlerinin tamamında aynı yüksek kaliteyi yakalayarak en lezzetli lokumları elde etmeyi başarmıştır. Hangi malzeme kullanılırsa kullanılsın taze ve özenle seçilmiş, usta ellerde titizlikle üretilmiştir.

Kırk yıllık hatırı olan bir fincan Türk kahvesi ve Dünya kahveleri

Hicret Şekerleme'nin iştah açıcı olan lokum, çikolata ya da şekerleme gibi ürünleri sipariş ettikten sonra yapmanız gereken ilk şey bu tatlıları afiyetle tüketebileceğiniz bir ikili bulmak olacaktır.

Bu noktada kahve akla gelen ilk seçeneklerden biridir. Gerek Türk Kahvesi gerekse Dünya Kahveleri kategorisinde onlarca farklı keskinliğe ve aromaya sahip olan kahvelere ulaşarak tatlı keyfinizi katlayabilirsiniz.

Kuruyemişleri sadece çocuklar değil yetişkinler de afiyetle tüketir

Atıştırmak her insanın yapmayı sevdiği eylemlerin başında gelmektedir.

Öğün aralarında tok tutması için bir şeyler yemek ya da akşam televizyonun karşısına bir çerez tabağı hazırlayarak oturmak, keyifli geçirilecek olan vaktin de habercisidir. Böyle keyifli anların tadını kaçırmamak ve ara öğünlerde sağlıklı atıştırmalıklar tüketmek isteyenlerin ilk adresi ise Hicret Şekerleme kalitesi ile üretilen kuruyemişlerdir.